Flow gospodarki globalnej, tworzący cykl koniunkturalny, nie szczędzi nikogo. Wystarczy wspomnieć zatopione Titaniki gospodarki: Lehman Brothers, Kodaka, Nokię…

Trzeba być więc przygotowanym na najgorsze.

Współpracując z nami, dowiesz się, jakie możliwości daje prawo upadłościowe. Bez względu na to, czy chcesz wyjść z kryzysu, czy zamknąć firmę z ochroną Zarządu i oszczędzić majątek prywatny, nasz prawnik zapewni Ci właściwe wsparcie.

W niektórych przypadkach proponujemy postępowanie naprawcze, które stanowi potężne narzędzie pozwalające oszczędzić pieniądze.

  • utrzymanie zagrożonej działalności gospodarczej z redukcją zadłużenia

  • ochrona właścicieli i Zarządów firm poprzez upadłość.

Problemy z płynnością finansową dotykają wiele przedsiębiorstw. Jeśli sytuacja stała się krytyczna, dobrym rozwiązaniem okaże się współpraca z naszą Kancelarią. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna Twoich problemów finansowych i kto jest Twoim wierzycielem, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem szybko i skutecznie.

Przed rozpoczęciem działań dokonujemy rzetelnego rozpoznania sytuacji Klienta. Na podstawie uzyskanych informacji proponujemy optymalne rozwiązania. Doradzamy, czy w ogóle ogłosić upadłość,, a jeżeli tak, to kiedy i jakiego rodzaju postępowanie wdrożyć. Jesteśmy z Klientem przez cały czas, zapewniając obsługę na każdym etapie postępowania upadłościowego.